Szanowni Państwo

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz nałożoną kwarantannę na część pracowników Bytomskich Mieszkań informujemy, że w najbliższy poniedziałek tj. 26 października br. skrócony zostanie dzień pracy do godziny 15.30.

Jednocześnie przypominamy, że w  trosce o wspólne bezpieczeństwo zaleca się,  by podstawową formą kontaktu z pracownikami  Bytomskich Mieszkań był: telefon, mail, skrzynka podawcza umieszczona przed budynkami jednostki lub poczta tradycyjna. Bezpośrednia obsługa klienta nadal jest prowadzona w obowiązującym reżimie sanitarnym, z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Do Bytomskich Mieszkań nie należy przychodzić osobiście gdy:

  • występują objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
  • jest się w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
  • zamieszkuje się z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
  •  w ciągu tygodnia miało się kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

W przypadku osób, które nie spełniają  wymogów sanitarnych lub sprawiają wrażenie chorych pracownik ma prawo odmówić obsługi takiej osoby. Osoby przychodzące do Bytomskich Mieszkań powinny być zaopatrzone w środki ochrony osobistej tj. maseczki ochronne zasłaniające nos i usta. Po wejściu do budynku należy bezzwłocznie zdezynfekować ręce dostępnym płynem do dezynfekcji ( dotyczy to zarówno osób w rękawiczkach jednorazowych, jak i bez nich)