Spotkanie on-line z prezydentem

Spotkanie on-line z prezydentem

 Przed nami kolejne spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Podczas zaplanowanego na poniedziałek, 26 kwietnia Q&A prezydent odpowie na pytania dotyczące spraw Miechowic.

Pierwsze w nowym cyklu spotkanie w formule Q&A, poświęcono sprawom Śródmieścia. W transmisji spotkania wzięło udział ponad 21 tys. bytomian. Teraz czas na Miechowice. Pytania związane z zagadnieniami dotyczącymi Miechowic można zgłaszać do niedzieli, 25 kwietnia.

Podczas spotkania w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach na fanpage’u www.facebook.com/wolosz.bytom/, przed spotkaniem. Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta.

– Zapraszam miechowiczan  do zadawania pytań, dzielenia się swoimi opiniami na temat tej części Bytomia. Na wszystkie zagadnienia postaram się odpowiedzieć podczas czatu, jak i w komentarzach po spotkaniu – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Terminarz  kolejnych spotkań online

10 maja, godz. 18.00 – Stroszek i os. Ziętka (pytania można zadawać do 9 maja)

24 maja, godz. 18.00 – Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja)

 

Info UM Bytom