Czas na Łagiewniki

Czas na Łagiewniki

Przed nami ostatnie przed wakacjami spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Podczas zaplanowanego na poniedziałek, 21 czerwca Q&A prezydent odpowie na pytania dotyczące Łagiewnik.

Podczas ostatniego spotkania online prezydent odpowiadał na pytania zadane przez mieszkańców Szombierek. Teraz szansę na zadanie swoich pytań mają mieszkańcy Łagiewnik. Można je zgłaszać do niedzieli, 20 czerwca.

– Cieszę się, że spotkania w zaproponowanej przeze mnie formule spotkały się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W zależności od tego jak po wakacjach będzie się kształtować sytuacja epidemiologiczna w kraju, będziemy rozważać formułę kolejnych spotkań z mieszkańcami. Tymczasem zapraszam mieszkańców Łagiewnik do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Podczas spotkania w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach na fanpage’u www.facebook.com/wolosz.bytom/, przed spotkaniem. Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta.